Football

15:30 football Dundee FC - Rangers
15:00 football AaB Aalborg - AC Horsens
15:30 football FC Krasnodar - Ufa
16:00 football Strasbourg - Caen
15:30 football VVV Venlo - FC Groningen
15:30 football Dundee FC - Rangers
14:45 football Vannes - Brest
16:00 football Strasbourg - Caen
16:30 football Górnik Zabrze - Miedź Legnica
15:00 football Apollon Larissa - Dramas
15:30 football Hartberg - Wacker Innsbruck
15:30 football Cercle Brugge - Royal Antwerp FC
15:30 football VVV Venlo - FC Groningen
14:00 football Din. Vranje - FK Vozdovac
14:00 football Politehnica Iași - Dunărea Călărași
15:30 football Mattersburg - Austria Wien
15:45 football Paris FC W - Paris SG W
15:30 football FC Emmen - Feyenoord
13:30 football Sassuolo - Fiorentina
17:00 football Astra Giurgiu - Concordia Chiajna
14:30 football FC Magdeburg - 1. FC Union Berlin
16:00 football Empoli - Bologna
17:00 football Cadiz - CF Rayo Majadahonda
14:00 football Politehnica Iași - Dunărea Călărași
14:00 football Macva - Radnik
13:30 football Sassuolo - Fiorentina
15:30 football Skoda Xanthi - Olympiakos Piraeus
17:00 football Nacional - Boavista
16:00 football Winterthur - Wil
13:15 football FC Utrecht - Heracles Almelo
17:00 football Moreirense - Santa Clara
17:00 football FC Copenhagen - Esbjerg
16:00 football Zapresic - D. Zagreb
16:00 football Strasbourg - Caen
15:30 football Dundee FC - Rangers
13:15 football Penafiel - Guimaraes B
14:30 football Dynamo Dresden - Holstein Kiel
17:00 football Basel - FC Zürich
17:00 football Grasshopper - Luzern
15:30 football VVV Venlo - FC Groningen
14:00 football Din. Vranje - FK Vozdovac
15:30 football Cercle Brugge - Royal Antwerp FC
15:45 football Paris FC W - Paris SG W
15:00 football VfR Aalen - Energie Cottbus
17:00 football Nacional - Boavista
16:00 football Empoli - Bologna
15:30 football Mattersburg - Austria Wien
14:30 football Lienden - AFC
14:00 football Sportfreunde Lotte - SpVgg Unterhaching
16:00 football Winterthur - Wil
13:15 football FC Utrecht - Heracles Almelo
15:30 football FC Krasnodar - Ufa
15:30 football VVV Venlo - FC Groningen
17:00 football Grasshopper - Luzern
16:00 football Udinese - Atalanta
14:30 football Dynamo Dresden - Holstein Kiel
14:30 football FC Magdeburg - 1. FC Union Berlin
14:30 football FC Magdeburg - 1. FC Union Berlin
14:00 football Din. Vranje - FK Vozdovac
17:00 football Basel - FC Zürich
14:00 football Olimpik Donetsk - Desna
16:00 football Empoli - Bologna
13:30 football Sassuolo - Fiorentina
15:30 football VVV Venlo - FC Groningen
16:00 football Cremonese - Cittadella
15:00 football VfR Aalen - Energie Cottbus
17:00 football Moreirense - Santa Clara
16:00 football Parma - Chievo Verona
16:00 football Winterthur - Wil
16:00 football Udinese - Atalanta
17:00 football Basel - FC Zürich
15:30 football FC Emmen - Feyenoord
14:30 football Arminia Bielefeld - SV Sandhausen
14:45 football Vannes - Brest
17:00 football Astra Giurgiu - Concordia Chiajna
15:00 football AaB Aalborg - AC Horsens
15:30 football Hartberg - Wacker Innsbruck
16:00 football Zapresic - D. Zagreb
16:00 football Empoli - Bologna
17:00 football Oleksandriya - Lviv
14:00 football Radnicki Nis - Sp. Subotica
14:00 football Radnicki Nis - Sp. Subotica
14:30 football FC Magdeburg - 1. FC Union Berlin
13:15 football Penafiel - Guimaraes B
15:30 football FC Krasnodar - Ufa
17:00 football Lugano - FC Sion
15:30 football Cercle Brugge - Royal Antwerp FC
14:00 football Radnicki Nis - Sp. Subotica
14:00 football Radnicki Nis - Sp. Subotica
17:00 football Moreirense - Santa Clara
17:00 football Lugano - FC Sion
13:15 football Penafiel - Guimaraes B
16:30 football Górnik Zabrze - Miedź Legnica
16:00 football Cremonese - Cittadella
15:30 football Mattersburg - Austria Wien
14:00 football Macva - Radnik
15:00 football Apollon Larissa - Dramas
15:30 football Cercle Brugge - Royal Antwerp FC
14:00 football Politehnica Iași - Dunărea Călărași
14:00 football Zemun - Mladost
17:00 football Lugano - FC Sion
14:00 football Olimpik Donetsk - Desna
14:30 football Dynamo Dresden - Holstein Kiel
17:00 football Nacional - Boavista
14:30 football Lienden - AFC
16:00 football Parma - Chievo Verona
16:00 football Cremonese - Cittadella
15:30 football Dundee FC - Rangers
15:00 football VfR Aalen - Energie Cottbus
17:00 football FC Copenhagen - Esbjerg
16:30 football Mainz 05 - Hannover 96
13:30 football Sassuolo - Fiorentina
17:00 football Cadiz - CF Rayo Majadahonda
14:00 football Sportfreunde Lotte - SpVgg Unterhaching
14:30 football Dynamo Dresden - Holstein Kiel
16:00 football Anorthosis - Doxa
17:00 football Astra Giurgiu - Concordia Chiajna
16:00 football Winterthur - Wil
16:30 football Mainz 05 - Hannover 96
17:00 football FC Copenhagen - Esbjerg
16:30 football Górnik Zabrze - Miedź Legnica
16:00 football Parma - Chievo Verona
16:00 football Livorno - Foggia
16:00 football Parma - Chievo Verona
14:30 football Lienden - AFC
17:00 football FC Copenhagen - Esbjerg
16:30 football Mainz 05 - Hannover 96
15:30 football Skoda Xanthi - Olympiakos Piraeus
17:00 football Nacional - Boavista
15:30 football Skoda Xanthi - Olympiakos Piraeus
15:00 football Apollon Larissa - Dramas
15:00 football Bursaspor - Antalyaspor A.Ş.
16:30 football Mainz 05 - Hannover 96
16:00 football Parma - Chievo Verona
16:00 football Anorthosis - Doxa
16:30 football Mainz 05 - Hannover 96
16:00 football Zapresic - D. Zagreb
15:30 football Mattersburg - Austria Wien
17:00 football Oleksandriya - Lviv
16:00 football Zapresic - D. Zagreb
17:00 football Grasshopper - Luzern
17:00 football Oleksandriya - Lviv
14:30 football Arminia Bielefeld - SV Sandhausen
15:30 football FC Emmen - Feyenoord
14:30 football Lienden - AFC
17:00 football Grasshopper - Luzern
14:00 football Sportfreunde Lotte - SpVgg Unterhaching
13:15 football FC Utrecht - Heracles Almelo
15:30 football Hartberg - Wacker Innsbruck
15:45 football Paris FC W - Paris SG W
17:00 football Lommel SK - Union Saint-Gilloise
15:30 football FC Emmen - Feyenoord
15:00 football Bursaspor - Antalyaspor A.Ş.
14:00 football Olimpik Donetsk - Desna
14:00 football Macva - Radnik
14:30 football Arminia Bielefeld - SV Sandhausen
15:30 football Dundee FC - Rangers
17:00 football Basel - FC Zürich
16:00 football Udinese - Atalanta
15:00 football Apollon Larissa - Dramas
14:00 football Zemun - Mladost
14:00 football Sportfreunde Lotte - SpVgg Unterhaching
16:00 football Strasbourg - Caen
17:00 football Lommel SK - Union Saint-Gilloise
16:00 football Udinese - Atalanta
17:00 football Astra Giurgiu - Concordia Chiajna
15:00 football AaB Aalborg - AC Horsens
16:00 football Anorthosis - Doxa
14:30 football Arminia Bielefeld - SV Sandhausen
17:00 football Oleksandriya - Lviv
16:30 football Mainz 05 - Hannover 96
16:30 football Mainz 05 - Hannover 96
14:00 football Olimpik Donetsk - Desna
17:00 football Cadiz - CF Rayo Majadahonda
14:00 football Zemun - Mladost
13:15 football FC Utrecht - Heracles Almelo
15:00 football Bursaspor - Antalyaspor A.Ş.
16:00 football Strasbourg - Caen
16:00 football Udinese - Atalanta
14:45 football Vannes - Brest
17:00 football Lugano - FC Sion
17:00 football Cadiz - CF Rayo Majadahonda
17:00 football Nacional - Boavista
16:00 football Livorno - Foggia
13:30 football Sassuolo - Fiorentina
13:15 football Penafiel - Guimaraes B
15:30 football FC Krasnodar - Ufa
13:30 football Sassuolo - Fiorentina
14:00 football Politehnica Iași - Dunărea Călărași
15:00 football AaB Aalborg - AC Horsens
16:00 football Parma - Chievo Verona
15:00 football VfR Aalen - Energie Cottbus
16:00 football Udinese - Atalanta
16:00 football Empoli - Bologna
14:45 football Vannes - Brest
16:00 football Empoli - Bologna
15:00 football Bursaspor - Antalyaspor A.Ş.
15:45 football Paris FC W - Paris SG W
16:00 football Livorno - Foggia
16:00 football Cremonese - Cittadella
16:00 football Livorno - Foggia
16:00 football Parma - Chievo Verona
17:00 football Moreirense - Santa Clara
16:00 football Udinese - Atalanta
15:30 football FC Emmen - Feyenoord
15:30 football Hartberg - Wacker Innsbruck
17:00 football Moreirense - Santa Clara
15:30 football Skoda Xanthi - Olympiakos Piraeus
16:00 football Anorthosis - Doxa
15:30 football Dundee FC - Rangers
15:30 football Cercle Brugge - Royal Antwerp FC
17:00 football Nacional - Boavista
14:00 football Macva - Radnik
14:00 football Zemun - Mladost
16:00 football Empoli - Bologna
14:00 football Din. Vranje - FK Vozdovac
16:30 football Górnik Zabrze - Miedź Legnica